Duvara monte sıvı sabunluk 

0 84

Temiz okul ve sağlanan hijyen, öğrencilerin sağlığını korumanın en önemli adımıdır. Çocukların sosyalleşme alanı olan eğitim kurumlarında, kişiye uygun olan dezenfekte yöntemlerinden biri sabundur.  Sabun sayesinde zararlı bakteri ve bazı virüslerin yayılmasını kontrol altına alabiliriz. İlkokullar gibi kalabalık kullanım alanlarında öğrenciler gün içerisinde pek çok yer dokunur ve hastalıklara karşı bağışıklığının düşük olması tehlike arz eder. Bu nedenle Okul sabunlukları okulda el hijyeninin sağlaması en önemli kurallardan biri olmalıdır.

Lavabolara takılan Depolu sabunluklar el hijyenini sağlamak için okullarda kullanımı daha uygundur. Duvara monte sıvı sabunluk küçük öğrencilerin kıramayacağı, israf edemeyeceği, söküp atamayacağı bir kalitede olmalıdır. Hilal Kimya’nın geliştirdiği ekonomik sıvı sabunlar okul bütçesini sarsmaz ve eser miktarda kullanılsa bile gerekli hijyeni sağlayabilir. Komple kapalı olan bu tesisat sistemi uzun süre boyunca dolum yapmanıza gerek kalmadan öğrencilerde el hijyeni sağlayabilir. Duvara monteli yapılan sabunluklar yer kaplamaz ve estetik görünüşü sayesinde okul dekorasyonuna uyum sağlar. Alttan basmalı ve butonlu olarak iki çeşit başlığı bulunur. Bu sayede kullanıcı eli ile açmak zorunda kalmaz. Kısa sürede profesyonel ekip tarafından takılır ve kullanıma hazır olur.

Piyasa değerinin çok daha altında satın alabileceğiniz bu sabunluklar için firmamız tamamen hizmet amaçlı çalışmaktadır. Depolu sabunluk fiyatları hakkında bilgi almak için siteyi ziyaret edebilir ve bu konu hakkında uzman görüşü alabilirsiniz.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Vbettr, Vbet, Vbet, Vbet, Vbet, Vbet