Sigorta

0 86

Sigorta bireysel ve kurumsal olarak her insanın hayatını maddi ve manevi açıdan koruyacak ve kollayacak bir güvencedir. Aracınızdan tutun, evinize ve hatta hayatınıza kadar her şeyi sigortanız sayesinde güvence altına alabilirsiniz, ancak bunu yaparken dikkatli ve mantıklı hareket etmek doğru sigorta ürününü yakalayabilmek adına çok önemlidir. Türkiye’de sigorta sektörü denildiğinde genellikle akla trafik sigortası hayata Sosyal Güvenlik sigortası geliyor olsa da sigorta sektörünü genel olarak çeşitlendirmek mümkündür. Örneğin temel sigortacılık kapsamında pek çok hizmetin olduğunu söyleyebiliriz. Mesela SFS olarak biz sigorta sektöründe geniş bir kitleye hizmet veriyor insanların ve kurumların bu alana çok daha ciddi bakmalarına imkan sağlıyoruz.

Vermiş olduğumuz hizmetler içinde Uçtan Uca Sigortacılık Çözümü “ww.Winsure”, Her Yerde Sigortacılık Çözümü, Paydaş Yönetim Sistemi, Sigortacılık Poliçe Yönetim Sistemi (PMS), Sigortacılık Hasar Yönetim Sistemi, Reasürans Yönetim Sistemi, Borç Alacak Yönetim Sistemi, İş Süreçleri Yönetim Sistemi, Muhasebe Yönetim Sistemi alanlar bulunmaktadır.

SFS olarak müşterilerimize özellikle sigorta sektöründe hizmet verenlere kapsamlı bir yazılım hazırladık. İnet adı altında sunmuş olduğumuz hizmetin kapsamı oldukça geniştir. Dolayısıyla firmalar poliçe yenilemeden tutunda tahsilatlara varıncaya kadar pek çok hususta bizi tercih edebileceklerdir.

Dünya artık dijitalleşirken beraberinde sigorta sektöründe de bu değişim ve gelişime büyük önem veriyor. Dijitalleşme sayesinde artık insanlar oturdukları yerden fiyat alabildikleri gibi hizmet alımı da yapıyorlar. Bunun birçok avantajı var. Örneğin zaman kaybını ortadan kaldırdığı gibi fonksiyonlar hakkında net bilgiye de sahip olmanıza imkan tanımış oluyor. Kendinizi geliştirmenin beraberinde getirmiş olduğu konfordan faydalanmak, sektörünüzle uyum içinde çalışacak olan yazılım teknolojileriyle çok daha faydalı hale gelmiş olacaktır. Firmalar müşteri memnuniyetini sağlayabilmek için mutlaka onların beklentileri doğrultusunda hareket etmesi gerekir. Müşteri eğer ki bu beklentinin karşılandığını hissederse bu durumda markaya olan güveni de daha fazla artıracaktır. Sigortacılık sektörü söz konusu olduğunda ise güvenin çok önemli olması sigorta yaptıracakların ilk dikkat ettiği konular arasında yer almaktadır.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Vbettr, Vbet, Vbet, Vbet, Vbet, Vbet